22 lutego 2024

Skorzystaj z większej przestrzeni magazynowej

Efektywność logistyczna i bezpieczeństwo przechowywania towarów są kluczowe dla każdej firmy. Wybór odpowiedniej przestrzeni magazynowej jest więc niezwykle istotny. Dlatego przygotowaliśmy nową ofertę dla naszych partnerów biznesowych.

Zaplanowane otwarcie nowego huba magazynowego w Słupsku to dla nas wielki krok naprzód. Ponad 4300 m. kw. nowoczesnej przestrzeni magazynowej nie tylko zwiększy nasze możliwości przechowywania, ale również podniesie efektywność operacyjną.

Dzięki zwiększeniu możliwości magazynowych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla partnerów – możliwość wykorzystania naszej powierzchni magazynowej w Starej Wsi pod Warszawą.

Korzyści z nowej przestrzeni magazynowej
Stara Wieś oferuje nie tylko idealną lokalizację blisko głównych tras komunikacyjnych Polski, ale również zapewnia bezpieczne i efektywne przechowywanie towarów.

Dlaczego warto?

  • Doskonała lokalizacja: Stara Wieś, ul. Grodziska 22, Nadarzyn, Polska.
  • 1500 miejsc paletowych: Maksymalna wysokość regałów 2,3m, idealne dla palet 1200×800.
  • Maksymalne obciążenie regałów do 300 kg: Bezpieczne przechowywanie Twoich towarów.
  • Kompleksowa obsługa logistyczna: Magazynierzy, wózki widłowe, realizacja załadunków.

Wybierając naszą ofertę magazynową, zyskujesz nie tylko miejsce na przechowywanie swoich produktów, ale także partnerstwo oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. Nasze doświadczenie w branży, nowoczesna infrastruktura oraz zobowiązanie do zrównoważonego rozwoju to gwarancja, że Twoje produkty są w dobrych rękach.

Jak wynająć powierzchnię magazynową?
Wynajem przestrzeni magazynowej u nas to prosty i przejrzysty proces. Wystarczy skontaktować się z Kamilą Pawłowską, naszą osobą odpowiedzialną za wynajem, aby omówić szczegóły współpracy.

Kontakt:
Kamila Pawłowska
+48 59 848-33-04 wew. 304
+48  882-344-381
E: kamila.pawlowska@plast-box.com